25 Eylül 2011 Pazar

Kocaman Bir MERHABA :)Mutlu Masal Photography, 2010 yılının Ocak ayı itibariyle fotoğrafçılık sektöründe yeni bir moda haline gelen hikaye fotoğrafçılığında hızlı ve emin adımlarla yürümekte ve bugün baby shower partilerinden, hastanede gerçekleştirilecek doğum hikayesi ve evde gerçekleştirilecek yenidoğan bebek çekimlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede bebek bekleyen ve yeni anne-baba olmuş birçok masal kahramanına hizmet vermektedir...
Yaklaşık 1.5 yıldır Mutlu Masal Photography altında sürdürdüğüm doğum hikayesi, yenidoğan ve doğumgünü çekimlerim ile öğrendiğim tüm bilgileri, işimin püf noktalarını hem kendi fotoğraflarımla hem de dünyadan bebek ve çocuk fotoğraf örnekleri ile sizlerle paylaşmak ve benim gibi bu işe gönül verecek olan nice bebek kokusu tutkunu kişiye yardımcı olmak amacıyla buradan paylaşacağım...
Ben doğumuna ve mutlu anlarına tanıklık ettiğim yüzlerce bebek ile masum bir dünya kurdum kendime, kimbilir belki siz de böylesi bir dünyayı kendiniz için yaratırsınız :)

Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı Nilay Yücenur kimdir? Nilay 30 yaşında, İstanbul doğumlu ama aslen göçmen bir ailenin ortanca kızı. 2007 yılında hayatının en büyük mucizesi ile evlenmiş ve 2008 yılında da hayatının anlamı olan kızını kucağına almış, mutluluğu sıcak yuvasında arayan bir eş ve bir anne… Asıl mesleği Endüstri Mühendisliği olan ve 2010 yılının Ocak ayı itibariyle hayata geçirdiği Mutlu Masal Photography için çektiği fotoğraflarla mutlu masallar anlatan biri :)

3 yorum:

elif-kayra dedi ki...

hayırlısı olsun nilaycım

Sayın KARACA dedi ki...

Nilaycım bu bölümü ayırmakla çok iyi etmişsin. Başlı başına bir meslek böyle kendine özel bir sayfayı hakediyor bence de :) Yeteneğin doğrultusunda tercih etmiş olduğun bu yolun hakkını gerçekten veriyorsun. Karelerini görmekten hikayelerini izlemekten büyük bir mutluluk duyduğumuzu bilmelisin. Başarılarının devamının dilerim canım.

Hande dedi ki...

Canım, hayırlı olsun: Fotografcılığa yeni merak saranların burdan öğreneceği çok şey olacaktır :)